Podzimní procházka přírodou 2018

Podzimní procházka přírodou 9.11.2018
Již tradičně jsme uskutečnili procházku přírodou v krásném okolí naší obce. Akce byla konána ve spolupráci s naší obcí Vrdy. Organizace na letišti Skovice, byla zajištěna vedoucími a kamarády našeho leteckého modelářského klubu. Tímto jim moc děkuji za odvedenou práci a pohodový průběh sousedského setkání. Jak se akce vyvedla či ne, necháme na rodičích a dětech. Cesta s lampiony vedla z Vrdů, Tupárovem na modelářské letiště ve Skovicích. Jako každý rok, díky sponzorům jsme zabezpečili táborák, zdarma opékání buřtů, sladkostí a nealkoholické občerstvení. Součástí programu bylo malování na obličeje našich ratolestí, stánek s cukrovou vatou a letové ukázky včetně nočního létání. Věřím, že nám všichni odpustí drobný nedostatek, a to výpadek osvětlení. Vzhledem k tomu jsme nemohli vyhodnotit nejhezčí masky, ač diplomy jsme již měli připravené. V následujícím roce osvětlení bude zabezpečeno naším modelářským klubem. A co říci na závěr? Snad je, že pokud se akce líbila určitě v této tradici budeme nadále pokračovat. Naším přáním je stále pracovat pro děti a setkávat se se sousedy, přáteli i kamarády. Za sebe mohu říci, že mi mezi vámi všemi bylo velmi příjemně.
Předseda LMK-Vrdy Skovice
Jaroslav Šedivý

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.