Létání 12.4.2019

Počasí nám sice moc ještě nepřálo, ale i tak jsme létali a užívali si našeho letiště. No a jelikož i trocha moudrosti se někdy hodí, učili jsme se konstrukci staveb RC modelů a opakovali jsme si něco z elektroniky.

Hala 10.2.2019

Dnešní létání jsme si užili. Létali jsme halové modely, dostavovali letadla na jarní létání, jezdili a plánovali. Dnes vyhlašujeme za nejlépe připravené juniory na kroužek Lukáš Malina a Erik Vencovský. Poctivě se doma věnovali tomu, co bylo třeba, a tak mohli dnes plnohodnotně trénovat.                                                              Předseda klubu J.Š.

Více foto v galerii zde.

Hala 9.12.2018

Dnešní létání v hale a vyhodnocení stavby házedel našich juniorů. Létali jsme, opravovali a připravovali se na stavbu dalších modelů. 23.12.2018 nás ještě čeká vánoční létání. Chcete se přijít podívat na létání našich juniorů ? Pokud ano, tak 23.12. od 8:00 do 10:00 v tělocvičně ZŠ Vrdy.

Další foto z létání zde.

Vánoční stromeček 2018

Obec Vrdy, rozsvícení vánočního stromečku. Vánoční stromeček ve Vrdech již připomíná počátek Adventu. Zima, ale mezi kamarády a přáteli bylo hezky. No a také nás hřálo hezké vystoupení všech účinkujících, koledy a úsměvy těch nejmenších. Přeji vám všem přátelé i těm, kteří nemohli přijít na rozsvícení našeho stromečku krásný adventní čas.