Hala 10.2.2019

Dnešní létání jsme si užili. Létali jsme halové modely, dostavovali letadla na jarní létání, jezdili a plánovali. Dnes vyhlašujeme za nejlépe připravené juniory na kroužek Lukáš Malina a Erik Vencovský. Poctivě se doma věnovali tomu, co bylo třeba, a tak mohli dnes plnohodnotně trénovat.                                                              Předseda klubu J.Š.

Více foto v galerii zde.

Hala 9.12.2018

Dnešní létání v hale a vyhodnocení stavby házedel našich juniorů. Létali jsme, opravovali a připravovali se na stavbu dalších modelů. 23.12.2018 nás ještě čeká vánoční létání. Chcete se přijít podívat na létání našich juniorů ? Pokud ano, tak 23.12. od 8:00 do 10:00 v tělocvičně ZŠ Vrdy.

Další foto z létání zde.

Vánoční stromeček 2018

Obec Vrdy, rozsvícení vánočního stromečku. Vánoční stromeček ve Vrdech již připomíná počátek Adventu. Zima, ale mezi kamarády a přáteli bylo hezky. No a také nás hřálo hezké vystoupení všech účinkujících, koledy a úsměvy těch nejmenších. Přeji vám všem přátelé i těm, kteří nemohli přijít na rozsvícení našeho stromečku krásný adventní čas.

Podzimní procházka přírodou 2018

Podzimní procházka přírodou 9.11.2018
Již tradičně jsme uskutečnili procházku přírodou v krásném okolí naší obce. Akce byla konána ve spolupráci s naší obcí Vrdy. Organizace na letišti Skovice, byla zajištěna vedoucími a kamarády našeho leteckého modelářského klubu. Tímto jim moc děkuji za odvedenou práci a pohodový průběh sousedského setkání. Jak se akce vyvedla či ne, necháme na rodičích a dětech. Cesta s lampiony vedla z Vrdů, Tupárovem na modelářské letiště ve Skovicích. Jako každý rok, díky sponzorům jsme zabezpečili táborák, zdarma opékání buřtů, sladkostí a nealkoholické občerstvení. Součástí programu bylo malování na obličeje našich ratolestí, stánek s cukrovou vatou a letové ukázky včetně nočního létání. Věřím, že nám všichni odpustí drobný nedostatek, a to výpadek osvětlení. Vzhledem k tomu jsme nemohli vyhodnotit nejhezčí masky, ač diplomy jsme již měli připravené. V následujícím roce osvětlení bude zabezpečeno naším modelářským klubem. A co říci na závěr? Snad je, že pokud se akce líbila určitě v této tradici budeme nadále pokračovat. Naším přáním je stále pracovat pro děti a setkávat se se sousedy, přáteli i kamarády. Za sebe mohu říci, že mi mezi vámi všemi bylo velmi příjemně.
Předseda LMK-Vrdy Skovice
Jaroslav Šedivý